skip to content
Primary navigation

Board Members

Board Officers 2024 and 2025

Chair - Kate Goodman, LICSW
Vice Chair - Stephanie Jacobson, LSW
Secretary-Treasurer - Jolene Engelking, LISW
Christopher Anderson, Public Member
Expiration of Term January 6, 2025
Public Member
Thomas Brooks, Public Member
Expiration of Term January 4, 2027
Public Member
Angie DeLille, LICSW
Expiration of Term January 4, 2027
Social Worker Member - Masters License
Dieu Do, Public Member
Expiration of Term January 6, 2025
Public Member
Jolene Engelking, LISW
Expiration of Term January 6, 2025
Social Worker Member - Masters License
OPEN POSITION
Expiration of Term January 6, 2025
LSW, LGSW, LISW or LICSW
Kate Goodman, LICSW
Expiration of Term January 1, 2024
Social Worker Member - Masters License
Linda Gustafson, Public Member
Expiration of Term January 4, 2027
Public Member
Heidi Holmes, MSW, LICSW, LADC
Expiration of Term January 6, 2025
Social Worker Member - Masters License
Stephanie Jacobson, LSW
Expiration of Term January 5, 2026
Social Worker Member - Baccalaureate License
Tera Nelson, LSW
Expiration of Term January 5, 2026
Social Worker Member - Baccalaureate License
Yolonda Rogers, LICSW
Expiration of Term January 5, 2026
Social Worker Member - Masters License
Lori Thompson, LSW
Expiration of Term January 1, 2024
Social Worker Member - Baccalaureate License
Pa Der Vang, LICSW
Expiration of Term January 1, 2024
Social Worker Member - Masters License
OPEN POSITION, Public Member
Expiration of Term January 6, 2025
Public Member
back to top