Skip to:

The Governor has appointed two physician board members to the board

October 15, 2012

The Governor has appointed two physician board members to the board.


Effective 10/15/2012 , the following physicians have been appointed to the board:

 

Dr. Irshad Jafri from Congressional District 2, replaces Dr. Anderson.  Term expiration date 1/5/2015.

 

Dr. Maria Statton from Congressional District 8,  replaces Dr. Tomac with term expiration date of 1/5/2013.


The Governor’s list of appointments are listed in this Press Release